כללי
1. גלישה באתר או שימוש בו מכל סוג , כמוהם כהסכמה לתנאי התקנון והתחייבות לפעול על פיהם.
2. השימוש באתר זה מותר לכל אדם שהינו בגיר, כשיר משפטית, אינו חסוי, אינו מוגבל בכל דרך ויכול לבצע פעולות ללא צורך באישור אפוטרופוס. החברה מסירה מעצמה אחריות לכל נזק שיגרם בגין שימוש באתר על ידי אדם שאינו עונה להגדרה זו.
3. התקנון משתנה מעת לעת ומחובתך להתעדכן בתקנון בכל כניסה לאתר.

זכויות יוצרים וקנין רוחני
1. האתר נבנה ומופעל ע"יקבוצת  זריחה תעשיות חלאבין בע"מ ח.פ. 510860000 (להלן "החברה") העוסקת במיגוון נושאים בהם : הזרקות פלסטיק מתוחכמות, צביעה, הדפסה והרכבה, שירותי ייצור לבניית תבניות ומודלים , שירותי ייצור של רכיבי מתכת, ייצור ושיווק ציוד לנכים ועוד.
2. מטרת האתר היא להציג את פעילות החברה ומידע נוסף בתחומים שבסעיף 1 ללקוחות פוטנציאליים ולגולשים המתעניינים בנושאים אלו.
3. התוכן באתר הוא תוכן מקצועי שנכתב ונערך ע"י מנהלי החברה ועובדיה. חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או לעשות כל שימוש אחר בתוכן שבאתר, אלא בהסכמה מפורשת מראש ובכתב מטעם החברה.
4. כל הזכויות באתר ובתכניו שמורות לחברה.
5. החברה רואה בחומרה רבה העתקה מתכניה ותפעל בכל אמצעי אשר יתאפשר לה במסגרת החוק להביא את מפרי זכויות היוצרים לדין.

אחריות והגבלת אחריות
1. החברה מסירה מעצמה אחריות על פעילויות הגולשים באתר שנעשו באופן בלתי חוקי ו/או במטרה לגרום לנזקים לאתר או לגולשים האחרים בו.
2. החברה תעשה כל מאמץ על מנת להפעיל את האתר בצורה תקינה, אך איננה מתחייבת שהשירות בו לא יופרע ע"י בעיות טכניות כגון תקלות בחומרה ו/או בתוכנה ו/או הפרעות בחיבור לרשת האינטרנט.
3. ההסברים המפורטים באתר הנוגעים לשיטות ייצור ופיתוח בתחום הפלסטיק והמתכת הם דוגמאות בלבד ואין בהם תחליף לפגישת ייעוץ פרטנית ומקצועית.
4. הגולש אחראי לתוצאות כל פעולה או מחדל שינבעו כתוצאה משימוש במידע שנאסף מהאתר והחברה מסירה מעצמה אחריות לכל נזק שיגרם בגין שימוש באתר למשתמש או לצד ג'.
5. עדכוני חדשות האתר הינם משום סקירה עם חוות דעת אישית ואין בהם בכדי להוות ייעוץ או מתן התחייבות משום סוג.

יצירת קשר
1. היה ונפגעת או חשת באי נעימות מכל סוג בעת השימוש באתר, או שברצונך להעיר את תשומת ליבנו על בעיה זו או אחרת באתר, הינך מוזמן ליצור עימנו קשר בעמוד יצירת הקשר ונשתדל להשיב במהירות האפשרית.