ספקי ציוד רפואי ובעיקר מטופלים בהליכים רפואיים פולשניים, מצפים שהמיכשור הרפואי המשמש אותם יהיה נטול מחלקיקים המשלבים חומרים זרים שאינם חלק מן ההליך הרפואי. לשם כך, יש לבחור בקפידה ביצרני ציוד מקורי אשר מייצרים את רכיבי המיכשור הרפואי  בחדרים נקיים ומבוקרים, מנוטרים ומאושרים בקפדנות. כיוון שקשה לתחזק סביבת ייצור נטולת חלקיקים, על היצרן  להבטיח שלמתקני החדר הנקי יש את כל הפרוטוקולים, האימות והאישורים, ושהחדר בדרגת ניקיון המתאימה לסיווגים של המכשירים הרפואיים המיוצרים במפעל הייעודי.

 

שירותי הרכבת מיכשור רפואי באופן מדויק ומקצועי

הרכבה של מכשירים רפואיים מחייבת עמידה בדרישות המוצר והתקנות. אנו משלבים בקווי ההרכבה תהליכי אוטומציה מתקדמים ובקרת תהליכי ומציעים שיטות עבודה יעילות, החל מתהליכים ידניים לחלוטין ועד לתהליכים אוטומטיים. יתרונות ההרכבה בזריחה מדיקל: המתקנים שלנו נתמכים על ידי צוות מנוסה ובעל ידע רב; מכונות מתקדמות המעניקות מגוון פתרונות הרכבה של מיכשור רפואי באיכות הגבוהה ביותר; קווי הרכבה יעילים וחסכוניים; בדיקות קפדניות לצורך וידוי שהמפרטים מתקיימים; רמת ביצועים גבוהה; ידע וניסיון – החל מייצור קטן ועד גדול ופתרונות יצירתיים למטרת הגדלת האופטימיזציה של תהליך ההרכבה.

שירותי הרכבה מגוונים בחדרים העומדים בתקנים מחמירים

כיצרן שעומד בכל התקנות התואמות ל ,ISO 13485-אנו מבטיחים שירות העומד בתקנים המחמירים ביותר. מהרכבה ידנית ועד אוטומטית לחלוטין, כל הפעולות מתבצעות בחדר נקי ISO Class 8 כדי לספק ללקוחותינו שירותים אמינים ואיכותיים. שירותי ההרכבה שלנו כוללים: הלחמה אולטראסונית; חימום גוף; תיוג; הדפסות טמפון ולייזר ואריזות בליסטר.

אריזות סטריליות

מגמה גוברת בייצור והרכבה בחדרים נקיים היא הבחירה ביצרן אשר משלב את כל שירותי הפיתוח והייצור עד לאריזה ומשלוח ללקוח הקצה. כתוצאה מתהליך זה, יותר ויותר חברות מיכשור רפואי בוחרות ביצרן שיכול לבצע מגוון שירותים תחת קורת גג אחת, כולל עיבוד מתכת, הרכבה, הזרקה ועוד. כחלק מהשירותים המוענקים כיום לחברות מיכשור רפואי, שירותי האריזה הם בעלי ערך רב לחברות. הסיבה העיקרית לכך היא משום שבמהלך 20 השנים האחרונות, חל מעבר, במיוחד בבתי החולים, משימוש חוזר במיכשור רפואי למוצרים חד פעמיים המחייבים את ספקי המיכשור הרפואי, ליצרנים שיכולים לספק אריזות מחדר נקי ושירותי סטריליזציה מגוונים. אם כן, במטרה להשיג את רמת הסטריליזציה הגבוהה ביותר, מערכות האריזה ממלאות תפקיד מכר יע בהשגה ושמירה על סטריליזציה של מיכשור רפואי היא אחד האתגרים העיקריים העומדים בפני התעשייה.. בזריחה מדיקל אנו מציעים את המשאבים הטובים ביותר ומספקים יכולות אריזה סטריליות למוצרי מכשירים רפואיים. עם ניסיון רב, בחדר נקי ISO Class 8, ציוד אריזות, בדיקות אוטומטיות חדישות, ידע בעיקור ואימות וצוות מומחים, בזריחה מדיקל אנו מבטיחים שירותי אריזה סטריליים יוצאי דופן.

אריזות בליסטר

לזריחה מדיקל מכונות אריזה עבור בליסטרים, המאפשרות גמישות והתאמה לדרישות הלקוח ובכלל זה לחומרי הגלם המיועדים לאריזות רפואיות ספציפיות, בדגש על אריזה לפתיחה קלה שדרכה ניתן לראות את המוצר. לאריזות אלה, המיוצרות בחדר נקי, יש אישורי תקן של ה F.D.A-(רשות המזון והתרופות האמריקאית) וכן של ה- E.E.C (רשות הבריאות של האיחוד האירופי המשותף). חומרי גלם אלה מיוצרים בחדרים נקיים ותחת בקרת איכות קפדנית במיוחד. 

המומחים של זריחה מדיקל ישמחו לסייע לכם